Ved at benytte denne side er jeg indforstået med brugen af cookies.
Du kan læse mere om vores persondatapolitik (GDPR) på denne side
Accepter

Annonce

Vælg dato: 2019-11-15

Vis programmer fra kl.:
Fredag d. 15. november
03:30 (107)
04:00Om Christianskirken, den danske kirke i Berlin
04:30Sean Latham (3:3)
04:55Havens design
05:20frontfigur - Preben Wilhjelm
06:20 (2:3)
06:50
07:20Old Fashioned -
07:30 (17)
08:00Katrine Faber og Aksel Striim -
08:35Lotus Turèll
09:05Restaurant Kohalen, Aarhus
09:30Atomvåbenkontrol og udenrigspolitisk overblik
10:30 (7)
11:00
11:10
11:40Stramt skal det være (1:6)
12:15Barbara Hoff Esbjørn
12:45fra modist til kunstner -
13:15Rasmus Nørlem Sørensen - (2)
13:30
13:50
13:55Ronny Grünewald
14:25”Det var så koldt, at karkluden knækkende” - Ingrid Nielsen fortæller
15:00Bulefiskeri (1:2)
15:30Drivjagt i Letland
16:00Direkte
17:00Guldsmed
17:30Bent Blüdnikow - (9)
18:00Forestillingen (11:11)
18:30Sorgenfrivang
19:35Hvad er klosterøl (1:2)
20:00Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
20:20
20:55Portvinsinstituttet (3:3)
21:55
22:25det bedste fra Studio 55 - (9)
23:25
Lørdag d. 16. november
03:30Innovation og kultur viser vejen (2:4)
04:00
04:30Jagtmagasinet
Ibexjagt
05:00Wienke Reimer
05:30ånden lever videre -
06:00 (7)
06:30Malene Sølvsten
07:00Bulefiskeri (1:2)
07:30Drivjagt efter vildsvin
08:00Lynstegt okse
08:30Hjemmeyoga
På alle fire og kort sekvens
08:50
09:15Nina Goss (1:3)
09:45Murer
10:00 (1)
10:30 (5)
11:00
11:10 (107)
11:40Fra EU-modstand til nationalt kompromis - Holger K. Nielsen
12:45Guldkroen 11
13:25Bent Blüdnikow - (9)
13:50Detlev Rünger
14:4050’er tricks
14:50
15:00Männer (3)
16:00Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
16:20Den vilde have
16:50billedhuggeren i Tårnet -
17:25C40-Topmødet -
17:30Rauland
18:00Bulefiskeri (2:2)
18:30
19:00Direkte
20:05Sæson 2 (36)
21:05Peter Vesth og Jens Varmløse
21:40Da Trombicche, Siena - Italien [=]
22:15Sam & The Soulmates
23:25Bevægelse, nærvær, natur
23:55Drivjagt efter vildsvin
Søndag d. 17. november
03:303 cocktails -
04:00Rauland
04:30BREXIT - den fortsatte saga om det splittede kongedømme
05:30Elektriker
06:00 (3:3)
06:30Vita Andersen - ”Tryghedsnarkomaner”
06:40Gæst Jes Dige
07:10Træets stilling og restorative stillinger
07:30
08:00Freddy Wulff krydser sit jagtspor
08:30Bulefiskeri (1:2)
09:00 (7)
09:30
10:00
10:30Den vilde have
11:00
11:10Detlev Rünger
11:50Med hjertet oppe i halsen (2:6)
12:20
12:30
13:00Sæson 2 (36)
14:00 (18)
14:30Radiomuseet OXA (1:2)
15:00Bi Skaarup på Skærtoft Mølle - Historiske brød (2:2)
16:00direkte
17:00 (12)
17:35Costa del Sol med Jacob Haugaard (12)
17:55samtaler mellem himmel og jord - Gæst Helle Christiansen
18:25Om Thorsager Kirke
18:55et nyt jerntæppe? -
19:25 (1)
20:00Mentorjagt
20:30Bulefiskeri (2:2)
21:00Live in Australia
23:15billedhuggeren i Tårnet -
23:50Jagtmagasinet
Ibexjagt
   

Arrangementer og Sociale medier

 
 
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.